Adminisztrátor - Diákmunka - VI. kerület

Pénzügyi, Jogi vagy Ingatlankereskedelmi irányban szeretnél majd elhelyezkedni? Jelentkezz adminisztrátor asszisztensnek és bővítsd szakmai tapasztalatodat!

FELADATOK
- Adminisztrációs feladatok ellátása
FELTÉTEL
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Angol nyelvtudás
- Nem dohányzó személy
ELŐNY
- Német nyelvtudás
KEZDÉS
- Interjú után azonnal.
MUNKAIDŐ
- Előre egyeztetett beosztásban, 4-6-8 órában, heti 2-3 nap
MUNKA IDŐTARTAMA
Kölcsönös elégedettség alapján hosszú távú
BRUTTÓ BÉR
- 1038 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE
- 1065 Budapest
- E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Adminisztrátor
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

Terület:
Budapest
Név:
MADS-Márton Áron Iskolaszövetkezet
Cím:
1092 Budapest, Erkel utca 3. fszt.
Telefonszám:
+36205442876

Ár:
1038 Ft
Feladva:
2018.10.10

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> adminisztráció