Gyári munka osztrák bejelentéssel

Gyári  munka osztrák bejelentéssel

Januári kezdéssel (időben való jelentkezés esetén)Betanított munka. (Burgenland) Keresünk
raktárost. Feladatok: áruk átvétele, áru
ellenőrzés, minőség ellenőrzés, rendtartás
a raktárban, leltározás. Követelmények, elvárás: tapasztalat, pontosság, jó kommu- nikációs készség, rendezettség. Munkáltató: nemzetközi vállalat, olaszor- szági székhelyű, női divat és kiegészítő
cég. Fizetés minimum: 25000 Eu évente, biztosítás fizetve. Heti munkaórák száma: teljes munkaidőben, heti 38,5 órában. Szerződés típusa: Határozatlan idejű. Város: Pándorfalu. Jelentkezés módja: Írásban Szállást ingyenesen biztosítanak

Terület:
Külföld
Név:
rozsa szabo
Telefonszám:
702989063

Ár:
500000 Ft
Feladva:
2017.12.18

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> betanított munkás
Tovább a hirdetési oldalunkra

Kíváncsi még több ingyenes hirdetésre?