Műszerészeket keresünk

Somogy megyei partner cégünkhez keresünk hosszú távra tapasztalattal rendelkező műszeré-szeket!

Feladatok
• Gyártás közben kiesett hibás termékek analizálása és javítása
• Eseti reklamációk kezelése
• Gyökérokok elemzése, az eredmények és lehetőségek ismeretében a belső és külső partnerek gyártási és termékelőállítási folyamataihoz segítség nyújtása (javaslat hiba-javitó és megelőző tevékenységek indítására)
• Az elvégzett tevékenységek megfelelő dokumentálása
Elvárások
• Különböző forrasztástechnikai eszközök használatában való jártasság
• Mérőműszer használata (multiméter)
• Alapfokú számítógépes ismeretek
• Műszaki középfokú végzettség (műszerész, elektroműszerész)
• Megbízhatóság, precizitás, csapatjátékos hozzáállás

Juttatások:
-Fizetésen kívüli egyéb juttatások: Cafeteria + 10 % bónusz
-Magas műszakpótlékok
-Biztosított céges buszjárat
-Magas munkaköri pótlékok
-Modern és barátságos környezet
-3-4 műszakos munkarend vállalása

Terület:
Somogy megye
Név:
Dominika
Telefonszám:
06304768657

Ár:
1 Ft
Feladva:
2019.05.20

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> betanított munkás