Pártfogó Felügyelő

A Váci Fegyház és Börtön Büntetés-végrehajtási szakterületre, határozatlan idejű, rendvédelmi igazgatási jogviszony létesítésére PÁRTFOGÓ FELÜGYELŐT keres.
Feltételek:
- 18-55. életévet betöltött magyar állampolgár
- főiskolai/egyetemi végzettség
- egészségügyi alkalmasság
- büntetlen előélet
- erkölcsi bizonyítvány 2015. évi LXII. törvény alapján
- kifogástalan életvitel

Feladatok:
- feltételes szabadságra bocsátottak pártfogó felügyelete
- gondozás, utógondozás
- reintegrációs őrizetesekkel kapcsolatos ügyintézés
- környezettanulmányok készítése
Előnyök:
- pedagógus, szociális munkás, szociálpedagógusi, midiátori végzettség
- jó kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány
- közigazgatásban, szociális területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- gyakorlott szintű MS Office
- közigazgatási alapvizsga és szakvizsga

Amit kínálunk:
- min. br. 290.000 Ft,
- cafeteria, utazási támogatás, ingyenes szakmai képzés, továbbtanulási, sportolási lehetőség.

Terület:
Pest megye

Ár:
290000 Ft
Feladva:
2019.05.10

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> biztonság, védelem