Claim trainee-Bér: br. 1150-1350 Ft/óra

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk irodai pozícióra!

FELADATOK:
• Beérkezett számlák feldolgozása, adminisztrálása
• Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal
• Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
• Megbízható, precíz, pontos, önálló munkavégzés
• Magas szintű MS Office ismeretek (excel függvények)
• Kiváló kommunikációs készség
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

ELŐNY:
• Pénzügyi ismeretek
• Call Center, Ügyfélszolgálat, Biztosítói területen szerzett tapasztalat
• Román és/vagy szerb nyelvtudás
• Közgazdász/pénzügyi tanulmányok

KEZDÉS:
Azonnal!

MUNKAIDŐ:
H-V között rugalmasan, heti min. 20 órában (Csak hétvége nem lehetséges!)

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR:
1150 ft/ óra + prémium(100/200 Ft/óra)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
XIII

Terület:
Budapest
Név:
MADS diákmunka
Cím:
1092 Budapest, Erkel utca 3.
Telefonszám:
+36203629219

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.09.25

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> diákmunka