Káradminisztrátor gyakornok-Budapest-Bér:br. 1259

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk, irodai adminisztrációra

FELADATOK
• Károsztályon felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása, szkennelés, beérkező dokumentumok feldolgozása, iktatása és ellenőrzése, a kárrendezés során felmerült egyéb eseti feladatok elvégzése

FELTÉTEL
• Nappali tagozatos jogviszony
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, precizitás, monotonitástűrés, adminisztrációs feladatok iránti érdeklődés, magaszszintű Excel ismeret, angol nyelvtudás

ELŐNY
• Call center tapasztalat és heti 40 óra vállalása!

KEZDÉS
azonnal!!

MUNKAIDŐ
H-P: 8:30-17:00 óra között, heti 30-40 órás munkaidőben

MUNKA IDŐTARTAMA
hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
1259 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
VI. kerület, Eiffel tér

PROJEKT MENEDZSER
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: káradminisztrátor

Terület:
Budapest
Cím:
Telefonszám:
+36203629219

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.11.16

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> diákmunka