Operátori munkalehetőség,egészségügyi területen ta

Diákmunka: 18 év feletti, nappali tagozatos diákokat keresünk, idegen nyelvű ügyfélszolgálati munkára

FELADATOK:
• Telefonos segítségnyújtás ügyfeleink számára
• Ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása (magán egészségügyi biztosítás kapcsán) például egészségügyi ellátás megszervezése belföldön
• A megoldandó eseménnyel együtt járó adminisztráció elvégzése

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Felsőfokú egészségügyi tanulmányok
• Megbízhatóság!
• Aktív, kommunikációs szintű (legalább B2-es) angol nyelvtudás; plusz nyelv ismerete előny
• Jó kommunikációs készség, talpraesettség, segítőkészség, ügyfél- vagy vendég-orientált hozzáállás
• Előnyt jelent hasonló területen szerzett munkatapasztalat

KEZDÉS:
Előre egyeztetett időpontban

Terület:
Budapest
Név:
MADS diákmunka
Cím:
1092 Budapest, Erkel utca 3.
Telefonszám:
+36203629219

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.10.08

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> diákmunka