Darukezelő (toronydaru)

Munkavégzés helye: Ausztria
Munka kezdete: azonnal

Kiemelt osztrák partnerünknek keresünk hosszútávra Ausztriába
Toronydaru kezelőket

Az Ön feladatai:
– Alsó vagy felső fülkés toronydaru kezelése, anyagmozgatás építkezéseken

Amit Öntől várunk:
– kommunikációs szintű német nyelvtudás
– munkatapasztalat darukezelésben
– darukezelői engedély
– saját autó (bejáráshoz)
– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:
– hosszútávú munkalehetőség
– osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
– fizetés: br 14,19 euró / óra + nettó 26,45 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap + szállástámogatás (15 euró / éjszaka)
– osztrák partner által biztosított szállás
– munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
– német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Jelentkezni a munka@silverhand.hu címen lehet!

Terület:
Külföld
Név:
Silverhand Hungary Kft.
Telefonszám:
+36708835322

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.02.07

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> építőipar