Betanított munkás

Szeretne egy biztos hátterű cégnél dolgozni, és szereti a családias munkakörnyezetet?
Nálunk a helye.
Székesfehérvári munkavégzésre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel, hosszú távra.
Feladatok:
- Műanyag termékek válogatása
Elvárások:
- 1 műszakos munkarend vállalása (8:00-16:00)
- rugalmasság
- Esetleges túlórák vállalása
- színtévesztés kizáró ok

Amit kínálunk
- Bruttó 1100 Ft órabér
- Plusz juttatás próbaidő letelte után
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Utazás támogatás
- Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
- Gyors ügyintézés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hrjelentkezes@gmail.hu email címre, a tárgymezőbe kérném feltüntetni a „Székesfehérvár” címszót.
Várjuk jelentkezését!

Ár:
--- Ft
Feladva:
2018.01.04

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> gyártás
Tovább a hirdetési oldalunkra

Kíváncsi még több ingyenes hirdetésre?