Gépkezelő

Gépkezelő

Gépkezelő pozícióba keresünk munkavállalókat Pákozdra
Pákozd területére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: Gépkezelő

Feladatok:
Az alábbi területekre keresünk munkavállalókat:

Fűrészelés
Hajlítás
Hőkezelés
CNC megmunkálás
Hegesztés
Szerelés
Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
Amit kínálunk:
3 műszakos munkarend
Szünet: 30 perc, ami része a munkaidőnek!
Versenyképes fizetés
13. havi fizetés
Teljesítmény alapú prémium
Cafeteria
Vonzó prémiumrendszer
Karácsonyi juttatás
Ingyenes céges buszjárat több településről
Munkáltató profilja:
Munkavégzés helye: Pákozd

Egyéb:
Céges buszjáratok az alábbi településeket érintik:

Aba, Bodajktor, Csór, Dég, Enying, Felsőkörtvélyes, Inota, Káloz, Kőszárhegy, Középbogárd, Lajoskomárom, Lepsény, Mezőkomárom, Pétfürdő, Polgárdi, Sárbogárd, Sárkeresztúr, Sárszentágota, Soponya, Szabadbattyán, Székesfehérvár, Tác, Várpalota

Terület:
Fejér megye
Név:
Sztari Bojána
Cím:
8000 Székesfehérvár Berényi út 72-100
Telefonszám:
+36 20 214 9750

Ár:
210000 Ft
Feladva:
2019.02.08

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> gyártás