Logisztikai anyagtervezőket keresün

Kecskeméti partnerünkhöz keresünk, több műszakos munkarendbe Logisztikai Anyagtervezőt
Feladatok:
• Termeléshez szükséges anyagok időben történő beszerzése
• Optimalizálja időben és tervezi a termelést
• Koordinálja az ügyfeleket, magába foglalva az ütemterv kezelését

Elvárás:
• Minimum középfokú végzettség, diploma előny
• Kiváló MS Office ismeret
• Kiváló angol nyelvtudás (írásban és szóban)
• B- kategóriás jogosítvány
• Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Előny:
• Német nyelvtudás
• SAP rendszer ismerete
• Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag (alapbér + bónusz + cafeteria)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fiatalos csapat, családias munkakörnyezet
Jelentkezés módja, fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu
Információ: 06 20 488 4441

Terület:
Bács-Kiskun megye
Név:
INSERTUS-HR Kft.
Telefonszám:
06204884441

Ár:
450000 Ft
Feladva:
2018.07.11

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> gyártás