Miinőségellenőr

Minőségellenőr
Műanyag fröccsöntő cég, a Plastic-Hungary Kft. állást hirdet minőségellenőr részére.
Elvárások:
¥ munkatapasztalat a minőség-ellenőrzési osztályon;
¥ munkatapasztalat műanyag fröccsöntő szerszámokkal;
¥ tanulási képesség;
¥ férfi;
Előny:
¥ felsőfokú végzettség
¥ tapasztalat mérőműszerek használatában (mikrométer, tolómérő, idomszer, magasságmérő, mikroszkóp);
¥ tapasztalat minőség-ellenőrzési belső audit levezetésében
¥ angol nyelvtudás Intermediate/Upper-Intermediate szinten (írásbeli, szóbeli)
¥ nemzetközi szabványok ismerete (ISO 9001: 2015)
¥ számítógépes tudás Microsoft Office: Word, Excel, Power Point;
Főbb feladatok:
¥ termékek, késztermékek minőségellenőrzése a gyártási szakaszban
¥ mérőműszerek használata (mikrométer, tolómérő, idomszer, magasságmérő, mikroszkóp);
¥ Műszaki rajzok olvasása
Amit ajánlunk:
¥ magas fizetés – 350 000-400 000 HUF
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az info@plastichungary.com

Terület:
Hajdú-Bihar megye
Név:
Plastic-Hungary Kft.
Cím:
4025 Debrecen, Simonffy utca 4-6 fszt. 41
Telefonszám:
+36 30 379 0280

Ár:
400000 Ft
Feladva:
2018.04.06

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> gyártás