Kalibrációs munkatárs

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- Mérőeszközök napi kalibrálása, karbantartása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Csapatszellem, határozottság
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Programozási ismeretek
- Német nyelv ismerete
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Mérőeszközök ismerete, műszaki rajzolvasás és jelölések értelmezése

Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye:
- Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Kalibrációs munkatárs” jeligével küldje el az allas06@miljob.hu e-mail címre.

Név:
MIL-JOB Kft.

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.10.16

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák