Eladót keresünk budaörsi ékszerüzletünkbe

Syam Silver Óra- és Ékszerüzlet

Eladó munkatársat keresünk a budaörsi Auchanban található Syam Silver ékszerüzletünkbe

Feladatok:

Vevők szakszerű kiszolgálása
E-mailek kiküldése
Üzlethelyiség tisztán tartása
Árukészlet pontos nyilvántartása

Elvárások:
Kedves, mosolygós, ápolt, rendszerető, talpraesett

Kereskedelmi végzettség illetve tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Auchan bevásárlóközpont

Munkába lépés ideje: Április közepétől

Fizetés: Nettó 140.000.-160.000. Ft

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajz kíséretében: munka.syamsilver@gmail.com

Terület:
Pest megye
Név:
Syam Silver ékszerüzlet
Cím:
2040 Budaörs, Sport utca 2-4

Ár:
150000 Ft
Feladva:
2018.03.28

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> kereskedelem