Győri Ékszerházba eladót keresünk

Szereted és ismered az ékszereket, és emellett szívesen segítesz másoknak a pénzügyi problémáik megoldásában? Akkor Te vagy az, akit keresünk.

Országos hálózattal rendelkező cégünk, Győr Baross G. u. 33. szám alatt található Ékszer és Zálogházunkba, ékszerbecsüsi végzettséggel rendelkező eladót keresünk.
Feladatok:
- a zálogfiókunk, ékszerházunk mindennapi működésének ellátása;
- értékesítés, magas szintű, udvarias kiszolgálás;
- a záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályok ismerete és betartása
Előnyök:

- Ékszerbecsüsi végzettség
- Ékszerbolti eladói tapasztalat

Amit kínálunk:

- Hosszú távú stabil munkalehetőség
- Jó munkahelyi légkör
- Versenyképes jövedelem

Terület:
Gyõr-Moson-Sopron megye
Név:
Corner Trade Kft
Cím:
2400 Dunaújváros, Vasmű út 39 3/317
Telefonszám:
06305200300

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.10.11

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> kereskedelem