PPC Marketing Munkatársat keresünk!

Pozíció:

PPC marketing munkatárs

Négy szépségipari cég keresi saját PPC marketingesét, aki ellátja a 4 accounthoz tartozó hirdetési feladatokat.
A témak: otthoni szépségápolási készülékek, B2B marketing, szépségszalon és orvosi klinika.

Ha meguntad az ügynökségi életet es szeretnél egy családias csapat része lenni, ahol kibontakoztathatod kreativitásodat és elég időd jut egy accountra, ugyanakkor mégis van változatosság és kihívás a 4 területből fakadóan, akkor Te vagy a MI emberünk!

Feladataid lesznek:

- Adwords fiókok kezelése, hirdetések futtatása
- Facebook oldalak kezelése, PPC hirdetések futtatása
- Instagram fiókok kezelése
- Youtube csatornák kezelése
- Heti kimutatások készítése
- Kampányok tervezésében részvétel
- Wordpress oldalak szerkesztésében részvétel
- Marketing elemek megtervezése, fotóink-videóink felhasználásával

Elvárások:

- Ügynökségnél szerzett PPC tapasztalat ( vagy adwords vagy facebook vagy mindkettő)
- Google Analytics tapasztal

Terület:
Budapest
Név:
Heizer Anita
Cím:
Budapest
Telefonszám:
+36707046766

Ár:
--- Ft
Feladva:
2018.05.23

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> marketing, PR