Recruiter

Recruiter

Feladatok: telefonkezelés, beérkező email-ek megválaszolása, adatbáziskezelés, önéletrajzok készítése és bemutatása, kiválasztási folyamatok megszervezése, interjúztatás
•Erős szintű ANGOL nyelvtudás
•Min. kommunikációs szint a következő nyelvek legalább egyikén: német, román, cseh, bolgár, szlovák, horvát, lengyel, görög vagy spanyol
•Minimum 2 év irodai tapasztalat
•Jó számítógépes ismeretek
•Közösségi média ismerete és használata
•Kiváló kommunikációs készség
•Önállóság-Proaktivitás
•Precizitás
•Multitasking-képesség
Amit kínálunk:
•Változatos és érdekes munkakör fejlődési lehetőséggel
•Hivatalos munkaviszony, teljes munkaidő
•Barátságos-laza munkakörnyezet, fiatalos nemzetközi csapat
•Jó fizetés és egyéb juttatások
Amennyiben ezen elvárásoknak megfelel, legyen szíves nekünk emailben elküldeni a következőket a nora@euromunka.hu email címre “Euromunka Recruiter Budapest” jeligére:
•Angol nyelvű önéletrajz
•Angol nyelvű motivációs levél
•Fizetési igény

Terület:
Budapest
Név:
Euromunka Kft.
Cím:
Bocskai út 77-79., Budapest, 1113.
Telefonszám:
003612068792

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.03.14

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> munkaerő közvetítők