Bérszámfejtő – TB ügyintéző

XXIV. kerületi, 100%-ban magyar tulajdonú munkaerő-kölcsönző cég bővülés céljából új Bérszámfejtő kollégát keres.

Feladatok:
-Munkavállalók be-és kijelentése az adóhatóságok felé
-A munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási feladatok ellátása
-Adó-járulék bevallások készítése
-Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
(NEAK, MÁK, NAV)
-Könyvelés és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a könyvelővel, vezetővel
-Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások:
-Szakirányú végzettség (bérszámfejtő-, TB ügyintéző)
-Legalább 1-3 év, szakmai és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
-Magabiztos MS Office ismeretek (Excel)

Előny:
-BaBér program ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Bérszámfejtő” jeligével küldje el az allas04@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/412-7265

Terület:
Budapest
Név:
MILJOB KFT.
Cím:
Budapest XIV. kerület

Ár:
1 Ft
Feladva:
2020.02.06

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> munkaügy, HR