Projektmérnököt keresünk Nyírbátorba

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Projektmérnök

Feladatok:
- Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
- Házon belüli projektek (6 Sigma, Lean, stb.) vezetése
- Részvétel az új gyártósorok kialakításában, optimalizálásában
- A kialakított gyártó folyamatok, gyártósorok áttelepítése a németországi anyavállalattól a magyarországi telephelyekre
- Termékbevezetések, műszaki tartalom módosításának dokumentált lezárása, belső jóváhagyás, átadás szériagyártásra
- Termék konstrukciót, illetve technológiát érintő, kapacitászavarainak vagy minőségügyi problémáinak projektszintű kezelése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, projektvezetővel és a csapattal
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy automatizálási mérnök)
- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Név:
MIL-JOB Kft.

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.11.15

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák