Azonnali munkakezdéssel raktáros munkavállalót ker

Távközlési kivitelezéssel foglalkozó cég logisztikai területre RAKTÁROS kollégát keres.
Feladatok:
-raktárosi, nyilvántartási feladatok ellátása,
-raktározott anyagok meglétének biztosítása,
-szerelés előkészítő munkák elvégzése,
-raktári anyagok szállításra előkészítése, összekészítése, dokumentált kiadása,
-visszaszállított anyagok visszavételezése, bontott anyagok kezelése,
-kapcsolattartás a megrendelők logisztikai munkatársaival,
-leltározás.

Elvárások:
- raktári munkatapasztalat,
- műszaki beállítottság,
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- nagy munkabírás, precíz alapos munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány előny

Munkavégzés helye: BUDAKESZI

Jelentkezés elküldése a következő e-mail címre: tcf@telecom-fort.hu
Mobil:+3630/931-0561

Terület:
Belföld
Név:
Telecom-fort Kft.
Cím:
Budakeszi
Telefonszám:
302010048

Ár:
--- Ft
Feladva:
2019.09.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> szakmunka