Telefonos ügyfélkapcsolat munkatárs

Több jelenleg is futó projektünkhöz, telefonos ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba: részmunkaidőben , főállásban egyaránt. (nyugdíjasoknak is)
Feladatok:
• Ügyfelek kérdéseivel, kéréseivel kapcsolatos feladatok teljes körű, magas színvonalú ellátása
• Időpontok szervezése, időpont egyeztetés
• Visszahívások kezelése
• Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, adategyeztetés, adatrögzítés
Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Ügyfél-orientált gondolkodásmód
• Türelem, magabiztos személyiség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk:
• Önálló munkavégzés
• Kellemes környezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fiatal csapat
• Versenyképes fix fizetés

Jelentkezni lehet önéletrajz csatolásával: hr.kozpont01@gmail.com

Terület:
Budapest
Név:
Marosi Júlia

Ár:
--- Ft
Feladva:
2018.05.09

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> ügyfélszolgálat