AUTÓBUSZVEZETŐ munkatársat keresünk (Budapest és környéke)

A REGIO Játékkereskedelmi Kft. AUTÓBUSZVEZETŐ munkatársat keres Budapesten és környékén.
Feladatok:
• A cég dolgozóinak munkahelyre történő szállítása
(Budapest XI. ker. és Törökbálint között)
• Állásidőben egyéb szállítási feladatok elvégzése
Elvárások:
• Autóbuszvezetői engedély
• Hétvégi munkavégzés és rugalmas munkaidő vállalása
• GKI és digitális kártya
• Megbízható, pontos munkavégzés
Előnyt jelent:
• Munkásszállításban szerzett több éves gyakorlat
• "C" és "E" kategóriás jogosítvány
• 7.5 tonnás tehergépjármű vezetésében jártasság
Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem, béren kívüli, teljesítményfüggő juttatás
• Kedvezményes dolgozói vásárlás
• Korszerű, komfortos munkakörnyezet
• Tervezhető munkarend
• Hosszú távú biztos munkahely
dtheofil@regiojatek.hu
Önéletrajzzal és az elérhetőségek megadásával.

Típus:
Keres
Terület:
Budapest
Név:
REGIO Kft.
Cím:
Bp. 1119 Nándorfejérvári út 23-25.

Ár:
--- Ft
Feladva:
2017.12.20

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> vezető
Tovább a hirdetési oldalunkra

Kíváncsi még több ingyenes hirdetésre?