Területi vezetői állás

Területi vezetői munkára keresünk munkatársakat!
Közöttünk a helyed, ha jól tudsz kommunikálni, nyitott vagy az új dolgokra, és érdekel a közösségi építés világa.
-Autós program
-Utazási program
-Befektetés
-Fixfizetés-es program
Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk. Érettségi elvárás.
Amit számodra kínálunk az egy otthoni környezetben, rugalmas munkaidőben végezhető munkakör.
Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, és egy vidám, baráti,családias közegben dolgozni, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a megadott címen. szandainezsuzsa@gmail.com
Állás típusa: Rész vagy Teljes munkaidő
Szükséges nyelvismeret: magyar
Feladatkör:
-telefonhívások kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás internetes felületen
-ügyfelekkel való személyes kontaktus
-adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
-kiváló kommunikációs készség,
-pontos, precíz, önálló munkavégzés
-csapatmunka,megbízhatóság
Amit kínálunk: céges autó,költségmentesen
Ingyenes utazási lehetőség
Bér:teljesítménytől függő fix+jut

Terület:
Belföld
Név:
Szandainé Márkus Zsuzsanna
Telefonszám:
+3670/3279402

Ár:
140000 Ft
Feladva:
2018.02.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> vezető