Azonnali munkakezdéssel műszaki asszisztenst keres

A távközlési kivitelezéssel foglalkozó Telecom-Fort Kft. munkatársat keres Műszaki asszisztens munkakör betöltésére.
Feladatok:
-Témavezető munkájának segítése a tervezői és kivitelezési munkafolyamatok koordinálásában, adminisztrációjában
-árajánlatok, megrendelések, teljesítési igazolások, kezelése, helyzetjelentés, elvégzett munkák készrejelentése
-kapcsolatos dokumentáció előállítása, rendszerezése, feltöltése
-kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, a kivitelezési munkafolyamatok figyelemmel kisérése
határidők figyelése, futó projektek, munkafolyamatok kézben tartása
Elvárások:
-Microsoft Word/Excel/Outlook felhasználói szintű ismerete
-adminisztratív területen szerzett tapasztalat
-nagy munkabírás, szorgalom, precizitás
Előnyt jelent:
-szakirányú gyakorlat
-távközlési szolgáltatói hálózatok iránti érdeklődés

Munkavégzés helye: Budakeszi
Jelentkezés elküldése a következő e-mail címre: tcf@telecom-fort.hu
Mobil:+3630/931-0561

Terület:
Pest megye
Név:
Telecom-fort Kft.
Cím:
Budakeszi
Telefonszám:
30/931-0561

Ár:
2092 Ft
Feladva:
2021.08.16

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> adminisztráció