HR Asszisztensi Álláslehetőség Budapesten

Munkaerő-közvetítő cég új kollégát keres az alábbi munkakörbe:

HR ASSZISZTENS
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok:
• Részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban
• Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése
• Jelöltek felkutatása különböző adatbázisokból
• Telefonos előszűrések elvégzése, teljes körű információnyújtás a jelöltek részére az adott munkakörrel kapcsolatosan
• A toborzásokkal kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése és statisztikák készítése
Elvárások:
• Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Határozott fellépés
• Dinamikus, önálló, precíz munkavégzés
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Jó problémamegoldó és szervező készség
Amit kínálunk:
• Komoly tapasztalatszerzés, szakmai fejlődési lehetőség
• Aktív közreműködés cégünk projektjeiben
• Kellemes munkakörülmények
• Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
• Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felk

Terület:
Budapest
Név:
Mil Job Kft.
Cím:
Budapest, Kerékgyártó utca 65/b
Telefonszám:
06304127676

Ár:
--- Ft
Feladva:
2022.02.16

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> adminisztráció