Bérszámfejtő álláslehetőség Nyírbátorban!

Német tulajdonú, multinacionális autóipari beszállító vállalat
keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Bérszámfejtő

Feladatok:
- Munkavállalók személyes és munkaviszonyhoz kapcsolódó adatainak kezelése
- Munkaviszonnyal kapcsolatos jelentések ismerete
- Munkabérből történő levonások jogszabályi előírások alapján történő teljesítésének ismerete
- Kimutatások készítése a termelés és cégvezetés részére
- Együttműködés munkatársakkal, hivatalos szervekkel
- Adatszolgáltatások, statisztikák elkészítésében való részvétel
- Adatbázis folyamatos karbantartása
- Kilépéshez kapcsolódó dokumentumok elkészítése, kiadása
- Havi bérszámfejtési feladatok ismerete
- Különböző statisztikák, kimutatások készítése a termelés részére
- A bérszámfejtési részleg tagjaként a napi munkafolyamatok ellátása
Elvárások:
- Társadalombiztosítási vagy bérügyintézői végzettség
- Legalább 1 év szakmai és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
- Jogszabályok naprakész ismerete
- Microsoft Excel

Telefonszám:
06-30/576-3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák