Operátor Álláslehetőség Stigetszentmiklóson

Operátor munkatársakat keresünk Szigetszentmiklósra!
Bővebb tájékoztatásért keresse kollégánkat a +36 (20) 473 0452-es telefonszámon!
Feladatok:
➥Gyártósori összeszerelés
➥Késztermékek tesztelése
➥Késztermékek csomagolása
Elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Hosszú távon, 1-2 műszak vállalása
Büntetlen előélet
Előnyök:
➥Középfokú végzettség
➥Összeszerelési, termelési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
Kiváló munkakörnyezet
Kiemelt bérezés (alapbér + cafeteria + bónusz)
Ajánlom a barátom program: ha ismerős Ön által kerül a céghez, akkor fizetés kiegészítésben részesül
Céges buszjárat
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg:

Típus:
Kínál
Kategória:
Terület:
Belföld
Név:
Pannonjob Kft.
E-mail cím:

Ár:
--- Ft
Feladva:
2022.05.02

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> betanított munkás
Tovább a hirdetési oldalunkra

Kíváncsi még több hirdetésre?
Keresse meg az érdekes hirdetéseket itt: http://hirdetesibazis.hu

Grafika forrása: free website templates