Első darab vizsgáló munkatársat keresünk

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:
- Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
- Mérési eredmények rögzítése
- Gyártás megkezdésének jóváhagyása
Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
- Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
- Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása
Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
- Idegen nyelvtudás (német vagy angol)
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Céges buszjárat
Munkavégzés helye

Terület:
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Név:
Miljob Kft.
Telefonszám:
+36-30/576 3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.03.30

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák