2021.Januári kezdéssel villanyszerelő Ausztria

2021.Januári kezdéssel villanyszerelő

Feladatok:
* Különböző épületvillamossági szerelések, vésés, tálcázás, vezetékek behúzása, fogyasztók bekötése, önálló munkavégzés tervrajz illetve kapcsolási rajzok alapján.

Amit kínálunk:
* Hosszú távú munkalehetőség, egész éves foglalkoztatás
* prémium kategóriás szerszámok és gépek
* munkaruha/munkavédelmi felszerelés
* Szakmai és egyéb képzések
Bér:
* 2000€/hó (nyelvtudástól és szakmai tapasztalattól függően)
Elvárások:
* Releváns szakirányú végzettség
* Szakmai gyakorlat
* Önálló, precíz munkavégzés tervrajz alapján
* A2/B1-es német nyelvtudás (szerelő párok esetében egy kolléga rendelkezzen nyelvtudással)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az villanyszerelesausztriaban@gmail.com email címet címen lehet.

Terület:
Külföld
Név:
Zoltán
Cím:
Budapest
Telefonszám:
+43 676 6019775

Ár:
660000 Ft
Feladva:
2020.12.28

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> építőipar