Gépbeállító álláslehetőség Jászárokszálláson

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Gépbeállító (Automatizálás)

Feladatok:
- Automata és félautomata gépek karbantartása, üzemeltetése
- Esetlegesen fellépő hibák elhárítása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal
- Reklamációkezelésben való aktív részvétel
Elvárások:
- Automatizálási technikus végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Gépbeállító (Automatizálás)” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576 3334

Terület:
Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.03.25

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák