Gépbeállító-kamerás állás Jászárokszálláson!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Gépbeállító - kamerás

Feladatok:
- Optikai mérő-, ellenőrző- és válogató berendezések programozása, beállítása, felügyelete, karbantartása
- Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
- Hibaelemzések lefolytatása, a szükséges intézkedések kidolgozása és bevezetése
- Új termékek hibalehetőségeinek vizsgálata
- Operátorok támogatása, munkafolyamatok betanítása
- Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés
Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Kiváló műszaki ismeretek
- Informatikai ismeretek
- Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
- Többműszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Telefonszám:
06-30/576-3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák