3D Character Artist-okat keresünk – Játékprogram

Játékprogram fejlesztés a piacon egyedülálló közös érdekeltségi rendszerrel!

Játékfejlesztő stúdió 3D Character Artist-okat keres egy Unreal motoron fejlesztendő, most induló Early Access játék projekthez. Irodai és céges háttér biztosított. Nemzetközi pályázathoz, nemzetközi korai megjelenéshez kész a közgazdasági- és a játék koncepció, az üzleti terv. Közös fejlesztés, piacon egyedülálló közös érdekeltségi rendszer.

Elvárások: alapos 3D ismeretek a Blender terén, vagy egy hasonló 3D szoftver mélyreható ismerete, amely jól támogatja az OBJ fájlokat és az Unreal motor ismerete.

Feladatok: A játék karaktereinek modellezése, az animációk és a textúrák létrehozása szorosan együttműködve a programozókkal, a játéktervezőkkel, a játék látványvilágának elkészítése érdekében.

Jelentkezés: Önéletrajzzal és rövid portfólióval a job@dragonsrunes.com mail címen. Mobil: +36 20 4848-323. Mindenkinek visszajelzünk.

Terület:
Belföld
Név:
INF INTERNATIONAL Kft., Dragon’s Runes Studios
Telefonszám:
+36 20 4848-323

Ár:
--- Ft
Feladva:
2022.06.05

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> informatika