Kamera-méréstechnikus állás Jászárokszálláson!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörök betöltésére:

Kamera - méréstechnikai technológus
Kamera - méréstechnikai mérnök

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk)
Feladatok:
- Termékek kamerás, illetve méréstechnikai ellenőrzésének kísérése és felügyelete
- Mérési programok írása
Elvárások:
- Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
- Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
- Számítástechnikai ismeretek
- Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Előny:
- Cognex, Keyence kamerák terén jártasság
- Programozási ismeretek
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
- Jászárokszállás

Telefonszám:
06-30/576-3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák