Karbantartó vezető

Karbantartó vezető:
Folyamatosan fejlődő XI. kerületben Bel-Budán található irodaház karbantartó vezető munkakörbe főállásban, 8 órás munkarendben munkatársat keres.

Feladatok:
• Saját szakember gárda és alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése
• Javítási és karbantartási feladatok elvégzése a cég telephelyén,
• Javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendelés indítása, beszerzése
• Segítség nyújtás a hibák feltárásában, majd részvétel azok kijavításában,
• A karbantartási munka kiterjed a bútorok, egyéb berendezési és felszerelési tárgyak javítására, bontására is,
• Villanyszerelési feladatok elvégzése a cég telephelyén,

Egyéb elvárások:
• Kiváló kommunikációs készség,
• Kiváló problémamegoldó készség,
• Hasonló területen szerzett tapasztalat,
• Megbízható, pontos önálló munkavégzés,
• B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
• Terheltőség
Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Biztos jövedelem
• Hosszú távú stabil munkalehetőség

Terület:
Budapest
Név:
ACR Building Kft.

Ár:
--- Ft
Feladva:
2020.07.30

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák