Projektmérnök álláslehetőség Nyírbátorban!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:
Projektmérnök

Feladatok:
- Főként kialakított gyártó folyamatok, gyártósorok áttelepítése a németországi anyavállalattól a magyarországi telephelyekre
- Részvétel az új gyártósorok kialakításában, optimalizálásában
- Házon belüli projektek (6 Sigma, Lean, stb.) vezetése
- Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Termelő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat (elsősorban projektmérnök, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök pozícióban)
- Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség

Telefonszám:
06-30/576-3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák