QM műszakvezető álláslehetőség Jászárokszálláson!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
QM MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:
• Munkakörhöz tartozó feladatok és a kvalifikációs mátrixban foglaltak teljes körű ellátása
• Határidők és minőségi követelmények betartása
• Szabályzatok, munkautasítások, általános viselkedési normák betartása
• Eszkalációs folyamatok biztosítása
• Szisztematikus hibák jelzése a QM vezetése felé
• Felügyelete és folyamatos fejlesztése a QM-Termelés folyamatainak
• Műszaki kérdésekben egyeztetés a különböző osztályokkal
• Műszakok, kapacitás szervezése
• A szereldei QM munkahelyek előírásoknak megfelelő kialakítása

Elvárások:
- Érettségi
- Minőségügyi területen vagy nagyobb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
- Legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvismeret
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
- Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
- 3 műszakos munkavállalás

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Terület:
Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák