Raktáros álláslehetőség Jászárokszálláson!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Raktáros

Feladatok:
- Szükséges alapanyagok mozgatása
- Raktár rendben és tisztántartása
- Beérkezett áruk betárolása a tárhelyekre
- Anyagok, eszközök bevételezése a raktárba
- Készletek figyelemmel kísérése, leltározása
- Gyártási megbízások előkészítése adott határidőre
- Raktárkészlet folyamatos felügyelete, ellenőrzése, szükség esetén javítása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- 3 műszak vállalása

Előny:
- Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, lendületes csapat
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Műszakokhoz igazodó, ingyenes céges buszjárat

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Raktáros” jeligével küldje el az al

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.19

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák