Emelőgépszerelő

Gyakorlattal rendelkező, önálló, megbízható szakembert keresünk emelőgépszerelői munkakörbe.

Többnyire Budapesten és környékén dolgozunk, napi kezdés X. kerületi telephelyről.

Főbb feladatok, munkák:
Autószervizek, gépjárműjavító műhelyek garázsipari berendezéseinek kiszállásos, helyszíni javítási, karbantartási munkái:
- garázsipari emelőgépek tervezett karbantartása, javítása
Előny:
- emelőgép javítási / karbantartási tapasztalat,
- emelőgép-kezelő képesítés,
- pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
- alapvető elektromos szerelői ismeret

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány
- megbízhatóság, önállóság
- pontos, precíz munkavégzés

Mindezekhez biztosítunk:
- bejelentett, versenyképes jövedelemcsomagot
- kulturált munkakörülményeket
- munkaruhát

Terület:
Budapest
Név:
Nagy Ágnes
Cím:
Budapest
Telefonszám:
06707707572

Ár:
500 Ft
Feladva:
2019.09.09

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> szakmunka