Szerszám előkészítő álláslehetőség Jászárokszállás

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Szerszám előkészítő

Feladatok:
 CNC forgácsolók munkájának segítése
 A gyártási megbízáshoz szükséges szerszámok, mérőeszközök, gépalkatrészek előkészítése, szükség szerinti karbantartása, tisztítása, kisebb javítások elvégzése
 Leltárak, szerszámrendelések kezelése
Elvárások:
 Középfokú műszaki végzettség
 Műszaki rajzolvasási- és méréstechnikai ismeretek
 Folyamatos munkarend vállalása (12 órás munkaidő, 3 napos váltásokban)
Előny:
 Forgácsoló vagy gépésztechnikus képesítés
 Német és/vagy angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
 Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
 Modern technológia és munkakörnyezet
 Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát „Szerszám előkészítő” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e

Terület:
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Név:
Miljob Kft.
Telefonszám:
+36-30/576 3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.03.30

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák