Logisztikai ügyintéző munkatársat keresünk!

Távközlési kivitelezéssel foglalkozó cég Logisztikai ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok:
-raktári nyilvántartás vezetése
-szerelés előkészítő munkák elvégzése
-raktári anyagok szállításra előkészítése, összekészítése, dokumentált kiadása
-visszaszállított anyagok visszavételezése, bontott anyagok kezelése, dokumentálása
-kapcsolattartás a megrendelők logisztikai részlegével

Elvárások:
- raktári munkatapasztalat,
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- precíz alapos munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány előny

Munkavégzés helye: BUDAKESZI
Jelentkezés elküldése a következő e-mail címre: tcf@telecom-fort.hu
Mobil:+36 30/931-0561

Típus:
Kínál
Kategória:
Terület:
Pest megye
Cím:
Budakeszi
E-mail cím:

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.10.18

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák -> távközlés
Tovább a hirdetési oldalunkra

Kíváncsi még több hirdetésre?
Keresse meg az érdekes hirdetéseket itt: http://hirdetesibazis.hu

Grafika forrása: free website templates