Termelési QM csoportvezető állás Jászárokszálláson

Német tulajdonban lévő, multinacionális autóipari beszállító vállalat keres új kollégát az alábbi munkakörbe:
Termelési QM csoportvezető
Feladatok:
• A termelési szegmens gyártásközi ellenőrzése végrehajtásának támogatása
• Első-darab vizsgálók, bejövő áruellenőrök, belső reklamációkezelők és minőségkörök támogatása
• Fejlesztési projektekben való részvétel
• Auditok előkészítésében, levezetésében való közreműködés
• Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
• Kapcsolattartás a társosztályokkal és a német anyacéggel
Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
• Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Telefonszám:
06-30/576-3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák