Vevői reklamációkezelő állás Jászárokszálláson!

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Vevői reklamációkezelő

Feladatok:
- Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség- problémák esetén
- Termékminőség- problémák esetén vevői látogatásokon való aktív részvétel, vevői kiértékelések nyomon követése
- A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
- Hibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai eszközökkel, helyesbítő és megelőző intézkedések definiálásában- illetve bevezetésében aktív részvétel és nyomon követés
- Együttműködés a társosztályokkal és a Németország-i anyacéggel
Elvárások:
- Műszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz ismeret
- Minimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Szervezőképesség, önálló döntéshozatal
- Csapatban történő precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Telefonszám:
06-30/576-3334

Ár:
--- Ft
Feladva:
2021.04.27

Mégtöbb hirdetés, Állások, munkák